O nedostatku času|Paťka

6. července 2017 v 15:25 |  O mně
O tom, co se v uplynulém půlroce stalo, a taky o tom, co se teprve stane (snad)!


Zdravím,
po dost dlouhé době!
První půlka tohohle roku byla dost náročná, teda aspoň pro mě - maturita, přijímačky na VŠ, stres, zoufalství... To všechno byl důvod, proč jsem neměl čas v uplynulých týdnech a měsících publikovat na svém blogu. A přestože druhá polovina roku nebude o moc pohodovější, mé srdéčko a mozkové závity touží opět psát a předávat své názory, pocity a zkušenosti stránkám tohoto webu.

Věřte nebo ne, vrátit se sem už plánuji nějaký ten pátek. Ale povětšinou mi chyběla vůle. Mám spoustu nápadů, o čem bych tady chtěl pohovořit, v hlavě se mi rodí jedna věta za druhou (od hrůzy jménem státní maturita, po recenze knih, které jsem aktuálně přečetl)...jsem ale neskutečně línej ony věty přepsat na papír, popř. do PC. A to to mám o dost lehčí než naši předci...psát svůj blog třeba perem a inkoustem...to bych článek vydával jednou za rok, i když ono to teď tak vypadá taky :D

Onu zkoušku z dospolělosti jsem absolvoval už na konci května, přijímačky ještě běhěm školního roku. Všechno to pro mě bylo tak náročný a mimořádný, že jsem potřeboval alespoň na několik dnů úplně vypnout. Vypnout a ponořit se do knih, za které jsem poslední dobu utratil nehoráznou spoustu peněz, a které jsem díky škole neměl čas číst. Mimo to jsem od svaťáku prahl po čase, který bych mohl věnovat svým oblíbeným seriálům, ať už The Walking Dead, The 100, anebo novinka 13 Reasons Why. Bohužel (možní bohudík), oněch pár dní odpočinku se mi jaksi protáhlo na celý měsíc červen :-D S hrdostí ale mohu říct, že jsem zvládl dokoukat všechny nejnovější série zmíněných seriálů a přečíst několik knih (mimo jiné jsem se tradičně ponořil do pana Pottera).
Věřím, že mi mou delší neaktivitu odpustíte a pochopíte, proč se tak stalo. Už brzy se můžete těšit na sérii článků na téma státní maturita (i já se na to dost těším)!
Krásné léto :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama