Když se roztrhne pytel s oslavami osmnáctin aneb jaký dárek?

28. srpna 2016 v 17:53
Nemám rád přemýšlení nad složitými věcmi. A zrovna teď jedna složitá věc můj mozek zatěžuje. No, spíš mne trápí už asi týden a stále nevidím východisko...


Tento rok se doslova roztrhl pytel s oslavami 18. narozenin. Na takovéhle párty chodím rád...zadara se najím, napiji, atp. Ale vymýšlet dárek. Aby byl alespoň trochu originální, to je fakt náročný. Kord, když už mi všechny nápady došly.Jedna kamarádka miluje Harryho Pottera, tak jsme ji obdarovali Bajkama Barda Beedlyho. Ostatní nepohrdnou lahví něčeho ostřejšího. Ale už příští pátek jsem pozván na oslavu jedné spolužačky, která je svým způsobem v dnešní době výjimečná. Alkohol mi k ní moc nepasuje, taková ona není, a odbýt ji nějakou kravinou se mi taky nechce. Přeci jenom, nějaký ten pátek se už známe. K Harrymu Potterovi nemá taky daleko, a tak jsem uvažoval o knize Fantastická zvířata a kde je najít, ale...všude vyprodáno! Na netu, v knihkupectvích - v ČR prostě nění k dostání. Asi si ji objednám z Číny, když je teď tento druh obchodu u nás tak oblíbený. Pak mě napadlo přiložit k tomu vstupenky na film, ale ty zase ještě nejsou. Jsem hold s rozumem v koncích.

A to není ani zdaleka vše. Už tento měsíc slaví babička 70. narozeniny. Myslím, že je to úchvatné jubileum, a tak by to taky chtělo úchvatný dárek. Protože už nějaký ten pátek pracuji na rodinném rodokmenu, napadlo mě, že bych mohl nějak pěkně zpracovat rodinný strom. Ale jak?! Rýsovat trapný okýnka, kam pak vepíšu jména předků se mi teda moc nechce. Uvažoval jsem věnovat každému předkovi jednu stránku v mini knížce, ale krom data narození, popř. úmrtí o nich nic víc nevím, achjo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama