Kdo jsem a co tu chci?!

23. srpna 2016 v 12:23 | Patrik
Ahoj,
jmenuji se Patrik a jsem studentem teď už maturitního ročníku jednoho gymnázia. Přestože jsem zcela určitě typický gymplák, který si o sobě myslí bůh ví co, doufám, že vás můj nový blog bude alespoň trochu bavit, pokusím se o to.Kým jsem
Jak už jsem napsal, studuji na gymnáziu. Nezbývá mi, než konstatovat, že jít studovat na gympl byla osudová chyba. Když se nad tím teď tak zamyslím, tak přestože se musím neustále drtit věci, které mne absolutně nebaví a ani jim nerozumím, že nemám téměř žádný volný čas, tak až z tý školy za rok vylezu, nebudu mít vůbec nic. Jasně, budu mít maturitu, ale kde se uplatní gymplák? Nikde... Musí na vejšku. Ale věřte, že po těch letech dřiny se mi (a vidí to tak asi většina gympláků) na žádnou vejškou nechce. Ale dost stížností.
Když už nějaký ten volná čas naleznu, třeba teď přes léto, rád si přečtu nějakou knížku nebo úplně nejlíp, zkouknu nějaký ten seriál. Už asi dva roky se vezu na vlně jednoho z nejlepších seriálů součastnosti, a tuším také jednoho z nejsledovanějších seriálů USA, The Walking Dead (v budoucnu tu o tom možná taky něco napíšu :). Dále s oblibou sleduji American Horror Story. Přestože jeho kvalita od druhé série (Asylum) postuně upadá, a k dobru seriálu nepřispěl ani odchod mé oblíbené herečky Jessicy Lange, má něco do sebe. Je to prostě hororový seriál, který ocení nejeden fanoušek hororu. Jo, jsem fanoušek hororu, a to obrovský, ale o tom zase příště. Tento týden jsem začal sledovat The 100. Prostě mě ty postapokalyptický témata táhnou. Zatím jsem u čtvrtého dílu, ale rozjíždí se to slibně.
Když zrovna nekoukám na TV, PC, apod., věnuji se jednomu z mých nejoblíbenějších koníčků, a to tvorbě vlastních povídek, příběhů, hororů, scénářů. Mým snem je jednou napsat úspěšný hororový seriál typu AHS. Už na tom asi půl roku makám, ale mou velkou slabostí je, že nedokážu nad dílkem pracovat třeba týden vkuse, tudíž, zatím toho moc není. V minulosti jsem se účastnil taky jedný soutěže se svou povídku Nervy v čokoládě, kterou sem na pokračování budu také vkládat :) Postupně se tedy dostávám k tomu, proč jsem si založil tento blog. Mám obrovskou potřebu se vypsat ze svých pocitů, starostí, dojmů, postřehů. Tu a tam spolupracuji s místními novinami, popř. s internetovými servery (např. Digizone.cz), ale vždy jsem psal o něčem, co mne příliš nezajímalo. A proto jsem teď tady.

Co říci závěrem. Doufám, že se vám můj blog bude alespoň trochu líbit, že se sem budete rádi vracet a s napětím očekávat pokračování mých amatérských příběhů. Věřím, že budu mít alespoň jednou týdně čas na to, se tomuto blogu věnovat.
Díky za návštěvu a zatím ahoj, Patrik
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. srpna 2016 v 12:35 | Reagovat

Také mám moc ráda knížky :-) A třeba se na tu vysokou ještě budeš chtít dostat, vše ukáže čas...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama